Tere tulemast klienditoe rubriiki!

Sinu arvamused ja ideed on SAJUGA jaoks väga olulised. Võta meiega kindlasti ühendust kui soovid midagi küsida või on Sul mõni huvitav idee või soovid lihtsalt tagasisidet anda. Sa võid meile helistada E-R 9.00-17.00 numbril +372 52 08 753 või täita ära all pool olev blankett - vastame Sulle 1 päeva jooksul.

Võta meiega ühendust

Teade*
Nimi*
E-post*
Vastame Sulle 1 päeva jooksul.
Please leave empty:

Tere tulemast Sajuga e-poodi!

Sajuga pakub seiklushimulistele lastele ja naistele õueriideid, -jalanõusid ja -aksessuaare – sademed ei lõpeta laste mängulusti! :)

Idee Sajuga e-poest tekkis 2016.aasta varakevadel, sest lapsevanematena tundsime suurt puudust (e-)poest, kus oleks mitmekülgne valik kummi-/vihmariideid. Idee olemas, hakkasime kärmesti toimetama ning e-poe avasime 1.august 2016.

Üle kõige hindame tervislikku eluviisi ning peame oluliseks, et ka vihmase/ porise/ lörtsise/ lumise ilmaga lapsed oleks meelsamini õues. Sealjuures on oluline, et lapsel oleks soe ja mugav ning lapsevanemal on oluline, et õueriideid oleks lihtne hooldada. Sajuga tooted arvestavad kõiki eeltoodud kriteeriume.

Meie tooted on suurepärane valik lastele, kes armastavad õues mängida ja lastevanematele, kes soovivad, et nende lapsed õues rohkem aega veedaksid! Konnade otsimine, tigude ralli korraldamine, poriloigus pladistamine – kõik see väärib avastamist ning Sajuga riided aitavad lastel maailma avastada.

Sajuga käib kaasas ajaga ja klientide soovidega – see tähendab, et meie poest leiate alati uusi ja põnevaid brände ning õueriideid.


Triin Kalda/ Asutaja
+3725208753

Triin on 26-aastane kahe väikese lapse ema (5-aastane poeg ja aastane tütar). Triinul on magistrikraad Tartu Ülikooli majandusteaduses. Iseloomult on Triin kohusetundlik, heasüdamlik ja hakkaja neiu. Triin hindab väga lapsega õues olemist – kui lapsed parasjagu ei maga, on Triin lastega iga ilmaga meelsasti õues! Kuna Triinul on päevasel ajal tegemist küllaga, siis kiirete küsimuste korral tasub kindlasti helistada :).


Siim Kalda/ Toetav abikaasa

Siim on Triinu abikaasa. Sarnaselt Triinule on ka Siimul magistrikraad Tartu Ülikooli majandusteaduses. Siim aitab Triinu nii nõu kui ka jõuga :).


Kui Teil on küsimusi, siis palun võtke meiega ühendust – vastame suurima heameelega :)

Nonii, nüüd oleme Teile endast juba piisavalt rääkinud :), loodame siiralt ja südamest, et Teile meeldivad Sajuga e-poest leitavad riided ning soovite neid enda pisikestele ja suurematele silmarõõmudel... :)

Mõnusat ostlemist!