Võta meiega ühendust

Teade*
Nimi*
E-post*
Vastame Sulle 1 päeva jooksul.
Please leave empty:

SAJUGA veebipoest on LIHTNE osta.

Tooteid saad tellida külaliskliendina või enne ostu kliendiks registreerides. Kui olete registreerunud kasutaja, saate meilt regulaarselt püsikliendi pakkumisi ning Teie andmed on ostukorvis juba eeltäidetud. SAJUGA veebipoes on transport alati TASUTA!

KUIDAS OSTA?

 • Valige sobivad tooted ja sobiv suurus
 • Lisage ostukorvi – ostukorvis olevaid tooteid näete paremas üleval nurgas ostukorvi kujundile vajutades. Ostukorvis saate tooteid eemaldada vajutades ristiga ikoonile. Kui soovite ostmist jätkata, siis lihtsalt valige uusi tooteid – kui mitte, valige “Edasi ostukorvi”. Ostukorv säilitatakse.
 • Valige transport – SAJUGA veebipoes on transport alati TASUTA. Vali sobiv postiteenus ning vajuta „Kinnita tellimus“
 • Täitke kontaktandmete väljad – Püsikliendi andmed ostukorvis on eeltäidetud.
 • Valige makseviis - Tellimuste eest saab tasuda Visa ja MasterCard deebet- ja krediitkaartidega, Eesti pangalinkidega (Swedbank, SEB, Nordea, Danske Bank, Krediidipank, LHV).

  Makse teostamine toimub väljaspool SAJUGA veebipoe keskkonda Maksekeskuse AS teenusepakkuja poolt turvalises maksekeskkonnas.

  SAJUGA veebipoel puudub ligipääs Kliendi panga ja krediitkaardi andmetele.

  Kõik hinnad on näidatud eurodes ja sisaldavad Eesti Vabariigis kehtivat käibemaksu (20%).

Tellimused töödeldakse ning postitatakse tavaliselt sama või järgmise tööpäeva jooksul. Tellimuse kohalejõudmine sõltub postiteenistustest. Orienteeruvad kohalejõudmise aeg on 1-3 tööpäeva.

Meeldivat ostmist!

KAUBA TAGASTAMINE

SAJUGA veebipoest ostetud kaupadele kehtib 14-päevane tagastusõigus alates kauba Kliendini jõudmisest. 14-päevase tagastusõiguse korral ei pea Klient tagastamist põhjendama. Tagastatav toode peab olema puuduseta, täiskomplektne, originaalpakendis, originaaletiketiga ja kasutamata.

Tellitud kaup on võimalik meile pakiautomaadiga 14 päeva jooksul tasuta tagastada. Paki saate tagastada samas pakiautomaadis uksekoodiga, mis kättesaamisel.

Toote tagastamisel tuleb sellest teavitada  kodulehel leitava tagasiside vormi kaudu või saates e-maili aadressile info@sajuga.ee

Raha kanname tagastatud toote eest tagasi Tellija arveldusarvele viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates tagastatava toote meieni jõudmisest. Raha kantakse üle samale arvelduskontole, kust toimus selle laekumine.

Juhul kui peale toote tagastamist ilmneb, et toode ei vasta tagastamistingimustele (toode peab olema puuduseta, täiskomplektne, originaalpakendis, originaaletiketiga ja kasutamata), siis raha Kliendile ei tagastata ning tagastatud toode jääb SAJUGA juurde hoiule. Hoiustamise või Kliendile toote tagastamisega seotud kulud katab Klient.

KAUBA SAATMISVIISID

SAJUGA veebipoes on transport alati TASUTA. Meie e-poes on võimalik kaup kätte saada järgmiste pakiautomaadi teenustega:

 • Itella SmartPOST pakiautomaadid
 • Omniva pakiautomaadid

Tellimused töödeldakse ning postitatakse tavaliselt sama või järgmise tööpäeva jooksul makse laekumisest SAJUGA arvelduskontole. Tellimuse kohalejõudmine sõltub postiteenistustest. Orienteeruv kohalejõudmise aeg on 1-3 tööpäeva.

MAKSEVIISID

Peale Teie poolt valitud tingimustel tellimuse esitamist väljastab SAJUGA veebipood viivitamatult Teile tellimuse kinnituse Teie poolt märgitud e-postile.

Juhul kui Tellimuse kinnitust ei saabu, palun kontrollige oma rämsposti. Samuti võib juhtuda, et mõned e-posti serverid blokeerivad automaatselt saabuvaid e-maile. Sel juhul palume Teil meiega ühendust võtta kodulehel leitava vormi kaudu või saates e-mail aadressile info@sajuga.ee

Tellimuste eest saab tasuda Visa ja MasterCard deebet- ja krediitkaartidega, Eesti pangalinkidega (Swedbank, SEB, Nordea, Danske Bank, Krediidipank, LHV).

Makse teostamine toimub väljaspool SAJUGA veebipoe keskkonda Maksekeskuse AS teenusepakkuja poolt turvalises maksekeskkonnas.

SAJUGA veebipoel puudub ligipääs Kliendi panga ja krediitkaardi andmetele.

Kõik hinnad on näidatud eurodes ja sisaldavad Eesti Vabariigis kehtivat käibemaksu (20%).

TELLIMISEL OLEVAD TOOTED

Kehtib juhul kui SAJUGA veebipood pakub oma toodete seas tellitavaid tooteid.

Tooted ei asu Eestis, vaid tarnitakse hulgimüüja laost 14 päeva jooksul. Vormista soovitud tootele tellimus ja tasu nende eest. Kohe kui kaup saabub meile Eestisse kohale, postitame teile sama või järgmise tööpäeva jooksul. Toodetele kehtib 14-päevane tagastus- ja vahetusõigus.

Kui soovite osta mitu toodet – ühe 14-päevase tarneajaga ja ühe laos oleva toote, siis palume arvestada, et kauba postitame peale tellitud toote kohale jõudmist. Kui vajad ühte toodetest kiiremini, palume sooritada kaks erinevat tellimust – laos oleva toote postitame tavaliselt sama või järgmise tööpäeva jooksul.