Lapsed armastavad vihma!

Aeg lendab! – 2 nädalat on eelmisest blogipostitusest möödas (lubatud nädala asemel), aga nüüd leidsin selle aja ja kirjutan Teile mõned read enda mõtetest.

... PIKK PAUS ON LÄBI :)

Suured ja siirad vabandused, et Sajuga toimetustes on olnud vaikus. Täna, 21.veebruaril, on ainuõige aeg enda kolmandat „lapsukest” taas kasvatama hakata, sest täna on pidupäev! :) Minu teisel silmarõõmul on sünnipäev – esimene aastaring on täis saanud. See kõlab klišeena, kuid aeg tõesti lendab.
 

Esimene Sajuga fotosessioon – tänusõnad osalejatele, närvikõdist, TÕELISEST Eesti mehest ja esimesed pildid meie vahvast fotosessioonist

 Fotosessiooni mõte mõlkus mul algusest peale peas... Aga miskipärast ei olnud ma seda mõtet teoks teinud... Kolmapäeval otsustasin, et nüüd teen fotosessiooni – mõeldud ja nüüd võib öelda, et ka TEHTUD! :) Super!

jalutuskäik vihmas

On imeilus suve lõpp...Ilmad on lihtsalt erakordselt suurepärased... Loodan, et Te kõik naudite ilmasid täiel rinnal ja veedate palju aega väljas :) Õigepea saabub sügis, mis kindlasti toob ka meie päevadesse märksa rohkem vihma, mistõttu arvan, et oleks väga paslik lobiseda natukene vihmase ilma jalutuskäikudest... Sirvisin raamatut "mängime & õpime" ( Dr Dorothy Einon) ning seal oli üks  lugemine sellest, mida võiks teha jalutuskäigul, kui sajab vihma.

Kui laps saab endale ise vihmariided valida

Olin pikemat aega enda 5-aastasele mudilasele lubanud, et ta võib endale Sajuga e-poest valida õueriided.